pátek 19. ledna 2018

Crayola

Tip na fixy, které malují jen na papír k nim určený a vodou omyvatelné barvy


Také se vám někdy stalo něco podobného jako na obrázku níže? Chudák tatínek se tak dlouho maloval s pokojíčkem a malý umělec ho za pár minut celý zničí... S fixami, které malují jen tam, kam mají se vám už nic podobného nestane :-)


FIXY

Malují pouze na omalovánky, které k nim byly přiloženy, stěny, stůl i vaše oblečení zůstanou bez známek poškození, i když se prcek bude snažit se na nich vyřádit :-) 
Razítka
Ta jsou dalším tipem ze škály vodou omyvatelných věcí z Crayoly. 
V sadě je 10 kusů větších razítek, které jsou z gumy, rozstříháte je a vložíte do držátka na tiskání, k tomu je 10 ks menších razítek a dvě podušky pro namáčení razítek - červená a modrá. Sada obsahuje také balení voskovek.

Je to super pomůcka pro rozvíjení představivosti dětí, k razítkům si domalují vlastní příběh.
BARVY
Tak tato hračka je unašeho dítěte bestseller, barvy miluje a není dne, kdy by si s nimi nehrál - vyzkoušeno, že jsou umýt i ze stěny - aneb když s rukama od barvy jde čůrat a sáhne po vypínači a trefí stěnu :-)


Sada obsahuje 5 barev, knížku s předlohama a štětec. Štětec je poměrně tlustý a je vhodný spíše pro menší děti (2-3roky), které zatím jen tak čmárají a nepotrpí se na přesnost. Pro starší děti, které budou vybarvovat obrázky nebo obtahovat, doporučuji pořídit menší, tenčí štětec.

Barvy jsou krásné, syté, husté a dají se skvěle namíchat i další odstíny
Zastoupení má Crayola u ALBI. Nabídka je opravdu veliká, my budeme postupně dokupovat, protože malého konečně nějaké tvoření baví. Další výrobky naleznete ZDE
Jako bonus nám to přišlo zabalené v takovém krásném papíru, který jsme dále použili na tvoření


Žádné komentáře:

Okomentovat