čtvrtek 14. června 2018

Tipy na dárky ke 3. narozeninám

Někdy je těžké vybrat dárek, který by dítě zaujmulo, nebo něco, co by už něměl, zejména v případě, že má starší sourozence. Zde přináším par tipů, co dostal náš malý ke 3. narozeninám, nebo tipy na dárky, které jsem posbírala od mojich kamarádek.


Albi - povídačky na cesty

Povídačky jsou doplněny mazacím fixem pro doplňování a dokreslování úkolů, rozvoj grafomotoriky (nesmíte jet po moc hrbolaté cestě :-)) a hlavně, jde mazat a znovu doplňovat. Je vhodné, aby k interakci docházelo hlavně, když je s dítětem v autě další člověk, než jen řidič, aby se mohl dítěti věnovat. Je zde totiž důležitá interakce dospělý a dítě. V dnešní době tabletů a telefonů spolu málo mluvíme a díky této hře lze napravit tuto chybu a pomůže nám s dítětem navázat kontakt a stmelit se.
Albi - Kouzelné čtení - První čísla

Set "Kouzelného čtení" dostal náš malý již k 2. narozeninám, podrobnou recenzi na ni najdete ve starším článku ZDE - Tipy na dárky k 2. narozeninám ... Je to naše každodenní zábava, takže logicky jsme pořídili i novou knížku. MAlý umí od necelých 2 let počítat do 10, takže jsme to logicky chtěli podpořit, proto volíme tuto knihu, máte ale na výběr ze spousty dalších dle toho, jaké má zrovna vaše dítě sensitivní období a na co reaguje.
Obě koupíte v e-shopu www.albi.cz

Kniha rok ve školce

Kdo má rád knihy ze série Jaro, Léto, Podzim, Zima, tak se mu bude líbit následující jmenují se Rok v .... Aktuálně jsme pořídili rok ve školce, jelikož už pár dní v týdnu do školky chodí, ale v září nastupuje do veliké školky na každý den. Dále můžete sehnat třeba Rok na farmě, rok v lese,...

KoloběžkaTrampolína
Kupovali jsme tu 305cm, a je to akorát, když  tam s malým skáče jeden z nás dospělých.Logico primo
Učení se hrou a hledání správných odpovědíMoje první hra / Pojď si hrátDoplňky k vláčkodráze
Náš malý je vláčkomaniak, takže vždy, když je příležitost, dostane nový doplněk k vláčkodráze. Tento blikající a zvuk vydávající přejezd je TOP!
Na internetu hledejte pod "interaktivní závory"


Dětské kuželky
Do komentářů nám můžete napsat svoje tipy na dárky ke 3. narozeninám, ať inspirujete další maminky!

Žádné komentáře:

Okomentovat